Custom Search

 Předpovědi


Horoskop na květen 2009

Hlavním tématem letošního května je velkolepý test lidské důvěřivosti, naivity a nepozornosti. Co se za tímhle zvláštním sdělením skrývá? Po celý měsíc se planeta myšlení a komunikace, Merkur, bude nacházet v situaci, kdy množství lidí zapomene na opatrnost a vůbec na kontrolní mechanismy mysli. Takto se člověk může snadno stát zneužitelným. Jediná rozumná rada zní: podržet si vnitřní bdělost, ponechat si ve všech situacích otevřené oči a před každou větou si zkontrolovat co chci říci a proč to chci říci. Asi to není reálné, ale je to stále bezpečnější než se blamovat. Práce, přátelství a vášně v květnu fungují na sto procent.

Autor: Antonín Baudyš jr. | Vydáno: 1.5. 2009 11:17 | Přečteno: 2224x | Komentářů: 0
Horoskop na duben 2009

Letošní duben začne nenápadně. Jakože nic, práce, nuda, šeď. Od třetího dubna se začnou objevovat čerstvé myšlenky. Od osmého dubna se začne objevovat dobrá vůle a spolupráce i tam, kde na to nejsme zvyklí. Ve stejné době se naplno bude dít práce na složitých úkolech, )úspěšný tanec slonů mezi vejci. Mnoho kombinací, mnoho způsobů, jak provést co je třeba. Od čtrnáctého dubna se práce budou jedna jako druhá podobat práci pyrotechniků. Přestřihnete nesprávný drátek a kdo více co se stane. od šestnáctého začne být ve vzduchu tolik netrpělivosti a očekávání, mezi muži a ženami tolik vášně a vzájemných her, že se vám vyplatí si na toto představení koupit lístek do první řady.

Autor: admin | Vydáno: 1.4. 2009 11:16 | Přečteno: 2967x | Komentářů: 0
Horoskop na březen 2009

Vynikající únor pominul. Březen své přednosti ukazuje v úplně jiném směru. Přeje totiž naplno citové výměně, citovému sdílení. City chtějí být hřejivé a upřímné. City se chtějí projevovat společnými aktivitami. Pokud čekáte na příležitost, kdy by se mohlo vaše partnerství obnovit, máte ji tady. Toužíte-.i po seznámení, letošní březen je k tomu také vhodný.

Autor: Antonín Baudyš jr. | Vydáno: 1.3. 2009 11:14 | Přečteno: 2876x | Komentářů: 0
Horoskop na únor 2009

Vstupuje do pozoruhodného měsíce. Zejména vy, kdo jste zvyklí, že narážíme na překážky a problémy. Letos v únoru se po překážkách zakouřilo a nějak tu najednou nejsou. Jsou tu zato možnosti, příležitosti, setkání a radost. Pokud si přejete ve vašem životě cokoliv vylepšit, letos v únoru k tomu máte jednoznačnou příležitost. Zejména vzájemné nastavení mezi muži a ženami se během února dostane do vynikající fáze. Spolupráci Venuše a Marta podpoří Merkur dobrými komunikačními schopnostmi a Jupiter dobrou vůlí, tolerancí a veselostí. Je to velký posun dopředu po druhé půlce ledna, která byla náchylná k přecitlivělým reakcím, rozchodům a nevěrám. Po celý únor budete mít příležitost ve vašem vztahu dělat víceméně libovolná zlepšení, na jakých se obě strany domluvíte. Před ničím vás není třeba tvarovat, ničeho se nemusíte obávat. Berte a dávejte to nejlepší.

Autor: Antonín Baudyš jr. | Vydáno: 1.2. 2009 11:12 | Přečteno: 3506x | Komentářů: 0
Horoskop na leden 2009

O prvním měsíci nového roku se na našich stránkách dočtete docela hezké věci. Po velice zvláštním podzimu a tvrdém prosinci se dostavil měsíc, ve kterém do sebe planety nenarážejí. Ba co víc, kdy se mezi planetami děje i leccos hezkého navzájem. Sluníčko se dostane postupně do harmonických vazeb na Uran, Saturn a Jupiter. Mars za celý měsíc nezpůsobí žádnou kolizi. Naopak bude dodávat konstruktivní energii většině planet. To je dobrá zpráva pro naši sílu, sebevědomí a výkonnost.

Autor: Antonín Baudyš jr. | Vydáno: 12.1. 2009 06:10 | Přečteno: 4888x | Komentářů: 0
Numerologie na měsíc leden 2009

Píšeme nový letopočet. Najednou se nám na papírech, novinách a počítačích začne v datu objevovat devítka. Lze podle toho předpokládat, že princip hledání a touhy po správných řešeních se nám přiblížil téměř na dosah.
Součet dvojky a devítky z čísla roku dává jako výsledek tzv. první mistrovské číslo, jedenáctku. Jedenáctka se v numerologii může a nemusí redukovat na dvojku. V každém případě je jedenáctka stejně jako dvojka znakem rozdělení a touhy po znovu sjednocení. Rozum touží po setkání s intuicí, muž touží po setkání se ženou. Jen duše touží po setkání se sebou sama. Máme před sebou zajímavý rok, v mnohem směru příznivý a jemný. Od jedenáctého měsíce listopadu začnou být více testována partnerství, do té doby se můžeme učit jak s našimi protějšky tvořit co nejkrásnější harmonii.

Autor: Antonín Baudyš jr. | Vydáno: 10.1. 2009 17:08 | Přečteno: 4414x | Komentářů: 0
Horoskop na rok 2009

Předpověď, horoskop pro Berany 2009 - Muži
Dobré zprávy úvodem! Pocítíte hned od začátku roku (přesně od 5. ledna) účinek Jupitera ve Vodnáři.

Zájem o přátele, telefonáty a nečekané maily, nabídky podílet se na činnosti skupin vám rozšíří horizont. Od listopadu budete nuceni dělat méně kompromisů a více rozhodnutí stran toho, komu dáte přednost a koho necháte za dveřmi. Konec května bude pro vás inspirativním obdobím idealismu a tužeb, kdy se vám – budete-li mít to štěstí - nabídnou cesty, jak vyčistit vaše emoce, vaši mysl, zkrátka se stát lepšími.

Autor: Antonín Baudyš jr. | Vydáno: 1.1. 2009 12:27 | Přečteno: 11949x | Komentářů: 0
Horoskop na prosinec 2008

Střelci
Zdravíme všechny Střelce. Jak jistě víte, tohoto podzimku se věci trochu komplikují. Týká-li se vás to či nikoliv nemůžeme podle obecného znamení Střelce určit. Víme však, že až do Ježíška pojedete na plné obrátky, což vám poskytne určité zadostiučinění, sebedůvěru a optimismus do příštího roku. Můžeme vám také říci pár slov o nejbližším roce, vašimi narozeninami počínaje. Pokud jste se narodili v listopadu či začátkem prosince, čeká vás intenzivní rok profesní stability a citového naplnění. Pokud jste se narodili okolo 10. až 20. prosince, váš rok 2009 bude nesmírně rušný, s množstvím překvapení a improvizace. Letos v prosinci se jediný odpočinek vyskytne až po 27. prosinci. Po celý měsíc se snažte vyhýbat se rizikům a podezřelým situacím.

Autor: admin | Vydáno: 1.12. 2008 20:35 | Přečteno: 4704x | Komentářů: 0
Numerologie na měsíc prosinec 2008

Pokud jste rádi, že letošní rok pomalu končí, vaší spokojenost sdílíme s vámi. Letos jsme si chtě nechtě udělali v mnoha záležitostech pořádek. Tváří tvář tomu všemu, co moc nefungovalo, jsme byli nuceni pozvednout naše zadnice a rozhoupat se k činům. Z toho hlediska můžeme udělat nad letošním rokem poměrně smířlivou bilanci. Čeká nás však ještě dvanáctý měsíc. Číselně nemá žádnou zajímavou souvislost s číslovkami a součty roku 2008. Jedničkový rok podle součtu, jedničkový rok podle prvního čínského znamení, znamení krysy. A do toho přichází měsíc se součtem tři. Číselné vibrace se tak rozptylují, jedničkový tlak povoluje. Trojka z čísla měsíce přináší přátelskou a společenskou atmosféru, zároveň však i jistou nesoustředěnost a organizační nejistotu. Tak to zvládněte co nejlépe, ať za letoškem můžeme udělat s klidným svědomím tečku.

Autor: Antonín Baudyš jr. | Vydáno: 1.12. 2008 20:32 | Přečteno: 3644x | Komentářů: 0
Horoskop na listopad 2008

Štíři
Vstupujeme jednoznačně do nejtěžšího měsíce letošního roku. Saturn a Uran se vzájemně postavili proti sobě, z čeho koukají zpomalení či přímo zablokování různých procesů. Detaily způsobí, že kdesi cosi nepůjde dopředu. A nebude zbývat, než věci velice trpělivě řešit. Nebude však přitom jasné, zda je lepší se s těmi detaily piplat, či zda zvolit radikální řešení. První týden v listopadu se k tomu přidají u řady párů starosti s láskou. Pocity, že vztah nepokračuje, budou potřebovat velkou investici pozornosti a dobré vůle.

Autor: Antonín Baudyš jr. | Vydáno: 17.11. 2008 10:52 | Přečteno: 2949x | Komentářů: 0

Strana: 1 2 3 4 5 6