Custom Search

 Předpovědi


Numerologie na měsíc říjen 2009

Numerologie letošního října v sobě obsahuje téma přirozeného postupu dopředu. V devítkovém roce procházíme desátým měsícem, součet čísel roku je jedenáct. Letošní říjen lze proto prožít velice harmonicky. A to i navzdory tomu, že pracovní záležitosti mohou skřipat na různých maličkostech, maličkosti nás volat k pečlivosti a trpělivosti. V lásce vám doporučujeme během října neklást milovaným osobám do cesty k vám podmínky a jiné překážky. Pokud je vám s někým dobře, tak mu to dávejte najevo a nevymýšlejte komplikace, kterými byste ve finále unavily i samy sebe. Víme, že to co doporučujeme, je poněkud dvojsečné, protože každý vztah z druhé strany potřebuje růst. A růst se děje prostřednictvím vyšších nároků. Ale lze to zvládnout i bez kritiky a odmítání.

Autor: Antonín Baudyš jr. | Vydáno: 1.10. 2009 01:05 | Přečteno: 1971x | Komentářů: 0
Horoskop na září 2009

Letos v září se můžeme nezvykle často vyskytovat v situacích, které budou zkoušet náš smysl pro fair-play a pro upřímnost. Jak k našemu okolí, tak k nás samotných. Letošní září je období, které vás ženy může a mnohé z vás bude obdarovávat splněnými přáními. Ve velké míře to závisí na tom, co dobrého jste v průběhu minulého období ze sebe vydaly. Tím chceme říct, že pozitivní energie na sebe navazuje opět pozitivní energii. Pokud se vaše citlivost - a možná i přecitlivělost - bude v příštím období zvyšovat, vyhýbejte se destruktivnímu prostředí, vztahům a situacím.

Autor: Antonín Baudyš jr. | Vydáno: 1.9. 2009 11:51 | Přečteno: 2124x | Komentářů: 0
Partnerský horoskop na září 2009

Baran
Zrodenec tohoto znamenia má aj v tomto mesiaci sklon k riziku a dobrodružné nálady, a v prvom rade je u neho silná túžba po presadení sa..nedá na rady iných, vo vzťahu je vodcom. Tieto povahové vlastnosti môžu spôsobiť odklon od partnera ,prípadne narušenie vzťahu a krízu..vzťah je vystavený zaťažkávajúcej skúške, preto by v ňom milý Barani  nemali riskovať.
Na Baranov  v tomto mesiaci čaká náhle stretnutie,alebo aj láska na prvý pohľad, potreba intimity naďalej pretrváva.

Autor: Gabriela Vekyová | Vydáno: 1.9. 2009 01:13 | Přečteno: 2202x | Komentářů: 0
Numerologie na měsíc září 2009

A je zde devítkový měsíc devátého roku. Devítka je číslem hledání, příslibu budoucího mistrovství. Život je o mistrovství. A zrovna letošní září po nás mistrovství žádá. Je to požadavek legitimní a smysluplný, protože my konec konců také toužíme stát se mistry a pány našeho života. V partnerství se nám daří, výdělečně je vše v pořádku. Základní otázka letošního září však zní, jak skloubit všechny naše zájmy a potřeby dohromady. Základním krokem je převzít za náš život zodpovědnost. Milé dámy, máme život takový, jaký jsme si jej udělaly. Vypadáme ve tváři tak, jak jsme sebe udělaly. Náš život i naše tělo vypadají tak, jaké myšlenky se odehrávají v naší hlavě. Proto stojí za to, převzít zodpovědnost i za všechno to, co nám hlavou probíhá. To dobré si v hlavičce nechejte, co vás rozptyluje či ve vás vyvolává strach, pusťte přes palubu. Jinak bychom se točili na místě a během září nic moc nepředvedli.

Autor: Antonín Baudyš jr. | Vydáno: 1.9. 2009 01:02 | Přečteno: 1808x | Komentářů: 0
Horoskop na srpen 2009

Lvi v srpnu 2009
Milé Lvice, už jste si jistě všimnuly, že po vás vesmír čas od času žádá, abyste ukázaly svůj nadhled a svoji schopnost zvládat nepředložené okolnosti. To jsou ty okolnosti, které by každé jiné zvířátko přivedly do nervové nerovnováhy a k příslušnému obvodnímu zvěrolékaři. Rozhodností a schopností zachovávat klid uprostřed všeobecné hysterie se vám podaří vzbudit respekt okolí.
Zajímavou zprávou pro vás může být informace o dobrodružných cestách ve druhém srpnovém týdnu, kdy by mělo na cestách všechno dobře dopadnout, byť s tak trochu s odřenýma ušima. Třetí týden už skřípe více, tam by bylo dobré vyhýbat se rizikům, naivitě a nevyzkoušeným situacím. Čtvrtý týden v srpnu bude plně ve znamením neklidu a shonu z končících prázdnin. Podstatné je, že se v srpnu neději žádné velké stresy co se týče ztrát v partnerství nebo v zaměstnání.

Autor: Antonín Baudyš jr. | Vydáno: 1.8. 2009 11:49 | Přečteno: 2056x | Komentářů: 0
Partnerský horoskop na srpen 2009

Baran
V tomto mesiaci sa Baran venuje asi viac práci ,než láske. Dôsledkom veľkého pracovného vyťaženia sú stavy únavy a vyčerpania,čo sa negatívne odzrkadľuje vo vzťahových záležitostiach.Náladovosť  a vysoké požiadavky na partnera môžu spôsobiť krízu,alebo aj rozchod.
Sympatiou,priateľským  a sebavedomým vystupovaním si ľahko získa priazeň opačného pohlavia,má aj požiadavky na lásku,ale často si nevie vybrať z bohatého programu- či bude tráviť čas v kľude samoty doma,alebo ho vyplní športovými aktivitami s priateľmi ,alebo sa povenuje partnerovi.
Baran má v auguste väčšiu potrebu intimity a nezadaný sa možno rozhodne zlegalizovať svoj vzťah.

Autor: Gabriela Vekyová | Vydáno: 1.8. 2009 01:10 | Přečteno: 2802x | Komentářů: 0
Numerologie na měsíc srpen 2009

Osmý měsíc bývá poměrně náročný, pokud člověk nerespektuje přirozená pravidla, jako je má dáti dal v rovině citu, peněz či energie. Jelikož osmý měsíc z lidí vytahuje různé smutky a starosti, neuzavírejte se do sebe a nabézejte svoji společnost těm, které máte rádi. Osmý měsíc v devátém roce nám ukáže, co všechno musíme ještě zvládnout a zdolat, než se nám podaří dojít do cíle. Ať už je tím cílem šťastný vztah, mateřství či vysněné zaměstnání. Nezoufejte si, pokud budete během srpna na doraz s penězi. Umět vystačit s málem a přitom se nestresovat, je jedna z důležitých kapitol, vedoucích ke spokojenosti. Nezabývejte se tím co nemáte, využívejte to co máte. Buďte vděční za každou krásnou chvíli. Takových chvil se vám začne ukazovat víc a víc.

Autor: Antonín Baudyš jr. | Vydáno: 1.8. 2009 01:00 | Přečteno: 1900x | Komentářů: 0
Horoskop na červenec 2009

Letošní červenec nese stejně jako v uplynulých letech všechny znaky slušně vychovanýho měsíce. Stejně jako v minulých letech, tak i letos, se srpen a září ukáží být měsíci náročnými na zvládání a rozhodování. Kritickými místy letošního července jsou první týden, ve kterém budou lidé zvyklí nakládat s penězi bezstarostně náchylní k nerozumným investicím. Okolo 21. července muži i ženy udělají dobře, pokud se vyvarují vzájemně tvrdého jednání. Během letošního července lze však velmi mnoho domluvit a dojednat, mnohé připravit a zorganizovat.

Autor: Antonín Baudyš jr. | Vydáno: 1.7. 2009 11:45 | Přečteno: 1715x | Komentářů: 0
Horoskop na červen 2009

Letošní červen nám má co nabídnout, stejně jako celý letošní rok. Děje se ohromný pokrok nás lidí, obyčejných, neobyčejných, jakýchkoliv, v uvědomování si našeho společného potenciálu. Všichni vidíme, že toho, co je špatně je příliš mnoho. Týká se to v prvé řadě peněz, v druhé řadě je to o moci, ovládání, neupřímnosti a o lámání slabých silnými. V zásadě nic nového pod sluncem. Pochopení toho co se děje, nalezení vašeho vlastního názoru a vlastního postoje, to vše je něco, co vám může nalít do žil nesmírnou sílu a odvahu. Můžete v sobě najít schopnost uskutečnit to nejkrásnější v co věříte. Uprostřed vaší rodiny, uprostřed vašeho pracovního kolektivu. Obyčejně vám na tomto místě píši obvyklé astrologické očekávatelnosti. Doba však nabírá takové obrátky, o jakých se nikomu z nás ještě před rokem dvěma ani nesnilo. A to je jenom první krok, jak by řekl Jára Cimrman.

Autor: Antonín Baudyš jr. | Vydáno: 1.6. 2009 11:20 | Přečteno: 4925x | Komentářů: 0
Numerologie na měsíc červen 2009

Šestý měsíc v jedenáctkovém roce je určitým numerologickým vtipem. Šestý měsíc totiž (díky svému součtu dvanáct) nabízí více, než kolik toho letos můžete pojmout a přijmout. Nebuďte z toho zklamaní, důležité je, že každý z nás si má v červnu z čeho vybírat.

Autor: Antonín Baudyš jr. | Vydáno: 1.6. 2009 10:21 | Přečteno: 3616x | Komentářů: 0

Strana: 1 2 3 4 5 6