Custom Search

 Kategorie: Věštění

Co říkají květiny

Máte svoji oblíbenou květinu? A víte, že výběr květiny prozrazuje vaši osobnost? Zkuste si najít mezi naší nabídkou tu vaši a třeba se o sobě dovíte něco nového.

Růže
Jste spjata s láskou a zamilovaností, pokud jste si vybrala růži, máte vztah ke všemu krásnému a toužíte po hluboké lásce a citu.

Karafiát
Oblíbenkyně karafiátu je realistka. Máte málo fantazie, řídíte se vždy rozumem a vašich rozhodnutí nelitujete, i když občas někomu nevědomě ublížíte.

Narcis
Jste klidná, máte mírnou a nekonfliktní povahu. Vše důkladně zvažujete a v životě se dostanete tam, kam chcete.

Mečík
Tato květina prozrazuje přelétavou osobu, která nemá žádný cíl a její charakter je povrchní.

Hortenzie
Umíte se správně rozhodovat, jste jemný a mírný člověk. Vaši přátelé vás mají rádi, naleznou u vás pomoc a podporu, kdykoliv se na vás obrátí.

Slunečnice
Milujete přírodu, rozčílí vás každá maličkost a máte výbušnou povahu.

Azalka
Prozrazuje vyrovnanou, klidnou, mírnou a přemýšlivou ženu. Někomu připadá trochu nudná, ale pokud ji lépe pozná, ocení, že je na ni stoprocentní spolehnutí.

Kopretina
Máte ráda druhé lidi a ráda jim pomáháte, ovšem pokud jste si jistá, že oni vám to oplatí, jste tak trochu kariéristka, která se vždy snaží dostat na první místo. Jste smyslná a vášnivá, ale také marnotratná.

Mák
Působíte na lidi jako opium. Je těžké a skoro nemožné se od vás odpoutat. Máte ráda společnost, ale jste velmi žárlivá, utrácivá a marnotratná.

Bodlák
Jste uzavřená a málokdy se do něčeho pustíte, protože máte strach z neúspěchu. Můžete se jevit jako plachá osoba, ovšem jen do okamžiku, než někdo osočí vás nebo někoho vám blízkého.

Mateřídouška
Umělecky a citově zaměřená osoba. Není snadné ji získat, nemá ráda povrchnost a pokud ji chcete upoutat, musíte vyvinout značné úsilí. Má smysl pro vše krásné a také krásou oplývá.

Slaměnka
Velmi skromná a nenáročná osoba. Má velmi pestrý vnitřní život a trochu se pohybuje v jiném světě. Snad i díky tomu zvládá všechny těžkosti v životě bez problémů a s přehledem.

Uvedeno ve spolupráci se serverem www.victorie.cz

Autor: Hana Křenková
Vydáno: 26.5. 2007 00:00
Přečteno: 19025x

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Nemáte své uživatelské jméno? Zaregistrujte se!

Uživatel  
Heslo

Komentáře


REBELKAAAAAA, A já zase (15.8. 2011 19:04)

A já zase obdivuji kaktus a ten tu taktéž není :-D :-(


ILIINES, kvetiny (1.6. 2010 13:14)

obdivuji ocun a ten tu neni :(


baba, hm (4.10. 2007 07:58)

moj oblubeny kvet je frezia a to tu nie je :(